• باتری قلم قرآنی 500 میلی آمپر

باتری های لیتیوم پلیمر Lithium polymer battery  در سال 1995 به بازار معرفی شدند.مزیت این باتری ها به سایر تولیدات،سبک بودن و قابلیت شکل پذیری یا انعطاف پذیری بالای آن ها و چگالی انرژی بیشترنسبت به حجم آن می باشد.در طراحی اکثریت قلم های هوشمند تولید شده در جهان از باتریهای لیتیوم پلیمر استفاده شده است که با توجه به طراحی قالب پوسته،ابعاد آن از اهمیت خاصی برخوردار است.

در انتخاب این باتری ها باید به توان و شدت جریان متناسب با قلم هوشمند زبان انگلیسی یا قرآنی خود توجه نمایید.باتری های قلم های هوشمند از جمله قلم های قرآنی 3.7 ولت می باشد که با  شدت جریان های متفاوت عرضه میگردد.

باتری قلم قرآنی عرضه شده در اینجا با شدت جریان 500 میلی آمپراست که از کمیاب ترین و بهترین باتری های مورد استفاده در این نوع کالا می باشد. این باتری نسبت به دیگر باتری ها به دلیل بالا بودین شدت جریان خود می تواند مدت زمان بازدهی و استفاده از قلم هوشمند قرآنی را افزایش دهد.

این باتری دارای ضمانت یک ماهه شرکت هیربد بوده و در نوع خود ازنظرکارآمدی بی نظیر است و در صورت استفاده مناسب بر اساس دستور العمل های تغریفشده میتواند به مدت سه سال کارایی داشته باشد.

نکته:

- از باتری های با شدت جریان کمتر از 300 میلی آمپر تحت هیچ شرایطی استفاده نکنید.

- جهت اطلاع از نحوه صحیح شارژ نمودن قلم قرآنی که سبب افزایش طول عمرباتری دستگاه می شود اینجا کلیک نمایید.

- جهت دریافت راهنمایی تلفنی می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 لغایت 16 با شماره 06133384109 و  02166952797 تماس حاصل فرمایید.

- جهت برقراری ارتباط آنلاین از طریق پیام رسان واتس اپ با واحد پاسخگویی شرکت قلم هوشمند مبین در هر ساعت شبانه روز  اینجا کلیک نمایید.

اطلاعات فنی
ولتاژ 3.7 ولت
ظرفیت 500 میلی آمپر
دیگر ویژگی ها قابل استفاده در کلیه قلم های هوشمند قرآنی و زبان انگلیسی
ضمانت یک ماه

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

باتری قلم قرآنی 500 میلی آمپر

  • 125,000 تومان


کالاهای مرتبط

دستگاه قلم هوشمند MB10-8G

دستگاه قلم هوشمند MB10-8G

توجه :این کالا فقط شامل دستگاه قلم هوشمند بدون کتب و اقلام دیگر است .جهت خرید قلم هوشمند بهمراه کتاب های مورد نیاز، به بخش بسته های آموزشی م..

680,000 تومان

دستگاه قلم هوشمند MP10-8G

دستگاه قلم هوشمند MP10-8G

توجه :این کالا فقط شامل دستگاه قلم هوشمند بدون کتب و اقلام دیگر است .جهت خرید قلم هوشمند بهمراه کتاب های مورد نیاز، به بخش بسته های آموزشی مراجعه نمای..

605,000 تومان

باتری قلم قرآنی 300 میلی آمپر

باتری قلم قرآنی 300 میلی آمپر

باتری لیتیوم پلیمر شارژی  در اغلب تولیدات دستگاه های قابل حمل از جمله قلم های قرآنی  استفاده شده است . ولتاژ نامی این باتری مانند دیگر باتری..

78,000 تومان

برچسب ها: باتری قلم قرآنی،باتری قلم هوشمند